PIELĘGNACJA DŁONI

MANICURE KLASYCZNY+ ODŻYWKA

/opiłowanie paznokci, odepchnięcie lub wycięcie skórek, malowanie paznokci odżywką, krem na zakończenie/ Czas trwania zabiegu ok. 25-30min.

70 PLN

MANICURE KLASYCZNY + MALOWANIE VINYLUX

/opiłowanie paznokci, odepchnięcie lub wycięcie skórek, malowanie paznokci lakierami vinylux, krem na zakończenie/ Czas trwania zabiegu ok. 30-40min.

80 PLN

MANICURE HYBRYDOWY / MANICURE HYBRYDOWY ZE ZDOBIENIEM

/opiłowanie paznokci, odepchnięcie lub wycięcie skórek, malowanie paznokci lakierami hybrydowymi shellac, krem na zakończenie/ Czas trwania zabiegu ok. 50 min.

100/110 PLN

MANICURE JAPOŃSKI

Wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne/ Wskazania: paznokcie kruche, łamliwe, rozdwajające się, po ściągnięciu żeli bądź hybrydy/ Wskazana seria zabiegów: min. 3/ Czas trwania zabiegu ok. 40 min.

90 PLN

MANICURE SPA - ZABIEG PIELĘGNACYJNY DŁONI

/manicure klasyczny, peeling cytrusowy, maska regenerująca, krem na zakończenie/ Czas trwania zabiegu: ok. 40 min./ Zabieg pielęgnacyjny dłoni, regenerujący na bazie olejków i zmieszanych z odmładzającymi antyoksydantami, odżywczymi witaminami i substancjami nawilżającymi.

100 PLN

KĄPIEL PARAFINOWA NA DŁONIE Z MASKĄ

/Czas trwania zabiegu ok. 20-30 min./ Parafina zawiera substancje o właściwościach natłuszczających,które zatrzymują wodę w skórze. Idealny zabieg dla problemów ze zniszczoną skórą rąk. Wskazaniem do zabiegu są osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem. Po kuracji dłonie stają się miękkie, gładkie. i nawilżone. Kąpiel także skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów. Zabieg wzmacnia paznokcie z tendencją do rozdwajania się.

80 PLN

MALOWANIE PAZNOKCI VINYLUX

Czas trwania zabiegu ok. 20 min./ Lakiery te zwiększając swoją przyczepność pod wpływem naturalnego światła utrzymują się na płytce paznokciowej ponad tydzień bez użycia bazy. Podczas gdy inne lakiery kruszą się i odpryskują, VINYLUX pozostaje nienaruszony, pozwalając cieszyć się nieskazitelnym manicurem.

50 PLN

ŚCIĄGNIĘCIE HYBRYDY + NAŁOŻENIE ODŻYWKI

/ściągnięcie hybrydy bądź lakieru vinylux removerem/ Czas trwania zabiegu ok. 15-20 min.

60 PLN

IBX - SKUTECZNA ODBUDOWA PAZNOKCIA

Czas trwania zabiegu ok. 20min. IBX System opatentowana formuła, która pozwala na ochronę paznokci od środka. To jedyny taki zabieg na świecie, który, w przeciwieństwie do innych produktów, przenika do wnętrza płytki paznokcia, dzięki czemu wzmacnia go od środka. IBX System to zabieg dwuczęściowy, na który składa się produkt o nazwie IBX Repair i IBX Strenghten. Działanie pierwszego z nich służy odbudowie osłabionych paznokci, dlatego polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci. Natomiast, druga część produktu IBX System świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci: akrylowe, żelowe czy hybrydowe. Tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. IBX Strenghten chroni przed ewentualnym, ponownym uszkodzeniem paznokci. IBX System nie działa na zasadzie tradycyjnych odżywek do paznokci, ponieważ jest to preparat naprawczy. Dzięki temu, efekty jego stosowania będą nie tylko spektakularne, ale i długotrwałe. Składnikami systemu są m.in. monomery, olej z awokado i olej jojoba. Zaleca się wykonanie serii zabiegów raz w tygodniu od 4 razy do nawet 10 zabiegów przy paznokciach bardzo zniszczonych. Dla podtrzymania efektu zabieg można wykonywać raz w miesiącu.

50 PLN

IBX - SKUTECZNA ODBUDOWA PAZNOKCIA + MANICURE KLASYCZNY

Czas trwania zabiegu 35-45min.

85 PLN

IBX - SKUTECZNA ODBUDOWA PAZNOKCIA DO MANICURE VINYLUX LUB SHELLAC

.

40 PLN

Stylizacja paznokci metodą żelową (założenie na naturalnej płytce)

Czas trwania zabiegu ok. 90 min.

120 PLN

Stylizacja paznokci metodą żelową (przedłużanie na formie - krótkie paznokcie)

Czas trwania zabiegu ok. 90 min.

135 PLN

Stylizacja paznokci metodą żelową (przedłużanie na formie - długie paznokcie)

Czas trwania zabiegu ok. 90 min.

145 PLN

Korekta stylizacji żelowej paznokci (do 4 tygodni )

Czas trwania zabiegu ok. 90 min.

120 PLN

korekta stylizacji żelowej paznokci (powyżej 4 tygodni)

Czas trwania zabiegu ok. 90min.

130 PLN

Usunięcie stylizacji żelowej paznokci + manicure z odżywką

Czas trwania zabiegu ok. 60min.

80 PLN

Zdobienia typu baby boomer, french, cyrkonie / Zdobienia wykonane ręcznie

Zdobienia wymagające dodatkowej ilości czasu oraz produktu są dodatkowo płatne.

10/15 PLN

Naprawa paznokcia

Czas ok. 5 minut

10 PLN

Usunięcie stylizacji żelowej+ manicure japoński

czas ok. 60-90min

120 PLN

Usunięcie stylizacji hybrydowej + manicure japoński

czas ok. 60-90min

100 PLN