HENNA I OPRAWA OKA

HENNA BRWI/RZĘS

Czas trwania zabiegu: 10min.

15 PLN

HENNA NA BRWI I RZĘSY

Czas trwania zabiegu: 30min.

20 PLN

HENNA NA BRWI I RZĘSY + REGULACJA

Czas trwania zabiegu: 30min.

30 PLN

REGULACJA BRWI

Czas trwania zabiegu: 10min.

15 PLN

ZABIEG NA OKOLICĘ OKA - EYE CONTOUR

/demakijaż, peeling bambusowy na okolicę oka, masaż anty-ageing, alginat z czarnej porzeczki, krem na zakończenie/ Czas trwania zabiegu 45-50min./ Zabieg pielęgnacyjny na okolicę oczu, z pierwszymi oznakami starzenia, a także zastojami limfatycznymi. Seria przeznaczona dla cery okolic oczy w różnym wieku, Opartą na organicznych składnikach, bez jakiejkolwiek chemicznej interwencji. Ceremonia ta likwiduje cienie, wygładza drobne zmarszczki i łagodzi podrażnienia okolicy oczu.

90 PLN

LIFTING RZĘS (LIFTING, LAMINACJA, BOTOX, HENNA)

Czas trwania zabiegu ok. 60 min. Zabieg przeznaczony dla osób, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Najlepsze efekty uzyskamy u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Zabieg skierowany jest do osób, które chcą wzmocnić i odżywić rzęsy. Zabieg jest nieinwazyjny, polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając. Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs. Etapem zabiegu jest też koloryzacja rzęs, która ma za zadanie nadać rzęsom piękny i intensywny kolor. Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o botox, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos.

150 PLN

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1

Czas trwania zabiegu ok. 90-120min. Rzęsy 1 do 1 to metoda, która gwarantuje najbardziej naturalny efekt. Metoda ta polega na doklejeniu do jednej naturalnej rzęsy – jednej sztucznej. Dzięki temu osiągamy efekt gęstych, długich i podkręconych rzęs, ale przede wszystkim naturalnych. Metoda ta jest polecana kobietom, które mają jasną oprawę oka albo bardzo rzadkie i krótkie rzęsy. Zabieg ten wymaga uzupełniania – rzęsy utrzymują się do 6 tygodni, ale uzupełnianie zalecane jest nawet co 2-3 tygodnie.

120 PLN

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 2D - OBJĘTOŚCIOWĄ

Czas trwania zabiegu ok. 150-180min. Przedłużanie rzęs metodą 2:1 polega na przyklejaniu do pojedynczej, naturalnej, wcześniej odseparowanej rzęsy, dwóch rzęs sztucznych ( jedwabno-syntetycznych). Rzęsy używane przy tej metodzie są bardzo elastyczne, miękkie i delikatne, charakteryzują się również komfortem noszenia oraz głęboką czernią.

140 PLN

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 3D - OBJĘTOŚCIOWĄ

Czas trwania zabiegu ok. 150-180min. Przedłużanie rzęs metodą 3:1 polega na przyklejaniu do pojedynczej, naturalnej, wcześniej odseparowanej rzęsy, trzech rzęs sztucznych ( jedwabno-syntetycznych). Przedłużanie ich tą metodą sprawi, że będą wyglądały na długie, podkręcone i do tego bardzo gęste.

150 PLN

UZUPEŁNIANIE RZĘS METODĄ 1:1 / 2D / 3D (DO TRZECH TYGODNI)

Czas trwania zabiegu ok. 60-120min.

80/95/105 PLN

ŚCIĄGANIE SZTUCZNYCH RZĘS

Czas trwania zabiegu ok. 30min.

30 PLN