ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE (peelingi, kwasy)

PEELING KAWITACYJNY

Jest to metoda bezdotykowego, bezbolesnego oczyszczania skóry twarzy. Powoduje delikatne wygładzenie zmarszczek, dotlenienie i nawilżenie skóry,a także pobudza produkcję kolagenu i elastyny, przygotowuje skórę do absorbcji kosmetyków. Peeling można wykonywać przez cały rok, polecany dla skór wrażliwych oraz łojotokowych, z przebarwieniami, rozszerzonymi porami.

55 PLN

PEELING KAWITACYJNY + SERUM + MASKA + KREM

Jest to metoda bezdotykowego, bezbolesnego oczyszczania skóry twarzy. Powoduje delikatne wygładzenie zmarszczek, dotlenienie i nawilżenie skóry,a także pobudza produkcję kolagenu i elastyny, przygotowuje skórę do absorbcji kosmetyków. Peeling można wykonywać przez cały rok, polecany dla skór wrażliwych oraz łojotokowych, z przebarwieniami, rozszerzonymi porami.

100 PLN

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA (twarz/twarz, szyja, dekolt)

/mikrodermabrazja, serum, maska, krem na zakończenie/ Czas zabiegu: ok.60-70min/ Mechaniczne złuszczanie naskórka, zalecane w okresie jesienno-zimowym ze wskazaniem dla skór dojrzałych i tłustych. Zabieg ten pobudza produkcję kolagenu i elastyny, spłyca zmarszczki i blizny potrądzikowe, odżywia i regeneruje skórę.

110/130 PLN

KWAS FERULOWY (twarz/twarz, szyja, dekolt)

/demakijaż, przygotowanie skóry do aplikacji peelingu, eksfoliacja kwasem ferulowym, maska kremowa lub aginat, krem na zakończenie/ Czas trwania zabiegu ok. 60min./ Wskazana seria zabiegów 3-6. F-peel to doskonały peeling o właściwościach regenerujących i rozjaśniających, ma silne działanie oksydacyjne, chroniąc DNA komórek i neutralizując wolne rodniki. Celem zabiegu jest wyrównanie kolorytu skóry oraz rozjaśnienie przebarwień. Wskazaniem jest również brak jędrności skóry, zmarszczki oraz objawy fotostarzenia.

130/150 PLN

KWAS SALICYLOWY (twarz/twarz, szyja, dekolt)

/demakijaż, przygotowanie skóry do aplikacji peelingu, eksfoliacja kwasem salicylowym, maska kremowa lub aginat, krem na zakończenie/ Czas trwania zabiegu ok. 60min./ Wskazana seria zabiegów 3-6. Mieszanka doskonała dla pielęgnacji skóry dojrzałej i tłustej, wskazana na problemy z bliznami a także wykazuje działanie przeciwzapalne i antyseptyczne, przyśpiesza proces gojenia wyprysków i podrażnień. Preparat wykazuje także działanie przeciwstarzeniowe i fotoochronne, zwęża pory.

120/140 PLN

WITAMINA C-PEEL - KWAS FERULOWY + MEZOKOKTAJL WIT C (twarz/twarz, szyja, dekolt)

/demakijaż, przygotowanie skóry do aplikacji peelingu, eksfoliacja kwasem ferulowym w połączeniu z mezokoktajlem witaminy C, maska kremowa lub aginat, krem na zakończenie/ Czas trwania zabiegu ok. 60min./ Wskazana seria zabiegów 4-6. Celem terapii jest widoczne rozjaśnienie i poprawa kolorytu skóry. Wskazaniem do zabiegu jest każdy rodzaj skóry, szczególnie szara zmęczona o nierównomiernym kolorycie i z rozszerzonymi naczynkami. Witamina C wykazuje działanie uszczelniające, wzmacniające ściany naczyń krwionośnych. Pozostawia skórę rozjaśnioną, pełną blasku z widoczną poprawą nawilżenia i ogólnej kondycji skóry.

180/200 PLN

KWAS GLIKOLOWY AHA 70% O SILE KWASÓW MEDYCZNYCH (twarz/twarz, szyja, dekolt)

Kwas glikolowy powoduje silne złuszczanie naskórka, pobudza procesy regenerujące w skórze oraz stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Polecany w przypadku skór grubych, tłustych i trądzikowych,ze zmarszczkami, bliznami i przebarwieniami. Sprawdza się również na ciało w walce z rozstępami.

130/150 PLN

KWAS MLEKOWY AHA 80% O SILE KWASÓW MEDYCZNYCH (twarz/twarz, szyja, dekolt)

Kwas mlekowy wchodzi w skład NMF-naturalnego czynnika nawilżającego skóry, który odpowiedzialny jest za nawodnienie naskórka. Posiada silne działanie nawilżające i przeciwstarzeniowe oraz rozjaśniające.

130/150 PLN

RETI PEEL- RETINOL+WITAMINA C (twarz/twarz, szyja, dekolt)

/demakijaż, przygotowanie skóry do aplikacji peelingu, nałożenie serum z witaminą C, maska z retinolem do zmycia przez klienta w domu/ Czas trwania zabiegu ok. 20-30min./ Wskazania do zabiegu: przebarwienia, zmarszczki, problemy z elastycznością skóry, jak i w przypadku trądziku zwyczajnego oraz problemów z poszarzałą, zmęczoną cerą.

150/180 PLN

PQ-AGE biorewitalizacja skóry (twarz)

Czas trwania zabiegu ok. 45-60min. Peeling PQ Age jest doskonałym zabiegiem poprawiającym napięcie wiotkiej skóry oraz redukującym przebarwienia w obrębie twarzy. Innowacyjność peelingu PQ Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację skóry bez naruszenia jej powierzchni i nie powoduje widocznego złuszczania.Zabieg nie podrażnia naskórka, jest przyjemny i bezbolesny dla klienta. Efektem jest rozjaśniona, gładka, mocno napięta i odmłodzona skóra, której poprawa widoczna jest natychmiast po zabiegu.

230 PLN

PQ-AGE biorewitalizacja skóry (twarz, szyja, dekolt)

Czas trwania zabiegu ok. 60-70min. Peeling PQ Age jest doskonałym zabiegiem poprawiającym napięcie wiotkiej skóry oraz redukującym przebarwienia w obrębie twarzy. Innowacyjność peelingu PQ Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację skóry bez naruszenia jej powierzchni i nie powoduje widocznego złuszczania. Zabieg nie podrażnia naskórka, jest przyjemny i bezbolesny dla klienta. Efektem jest rozjaśniona, gładka, mocno napięta i odmłodzona skóra, której poprawa widoczna jest natychmiast po zabiegu.

260 PLN